Başa

Ana Sayfa » RFID Çözümler
RFID Kuyum Güvenlik

RFID Kuyum ve Jewerly Güvenlik

Yinelenen Hırsızlık Olaylarının Şirket Bütçesinden Devamlı Bir Pay Aldığı Bilinen Bir Gerçektir. Firmalar artık, Maaliyet Hesaplarını Yaparken Çok Acı Ama Gerçek Hırsızlık Kayıplarınıda Maliyet Kalemlerine Eklemektedirler. Burada Farkedilemeyen Tehlike Bu Maliyet Kaleminin Kuyum Ürün Koruma Önlemi Alınmadığı Sürece Devamlı Artış Göstereceğidir.

Zincir ve Tek Şubeli Olan Kuyum Firmaları Bu Olayın Bilincinde Olup Kuyum GÜVENLİK Sistem Maliyetini Dahil Etmektedir. Bu İlk Başta Maliyetinize Küçük Bir Yük Getirmiş Olsa Bile ,İleride Sistemin Çalınan Ürünleri Koruması Sayesinde Kayıplarınızı Önleyerek Kendi Maliyetini Karşılamaktadır.

Hırsızlık Yapılan Kuyum Mağazalarında Güvenlik Önlemleri, Yapılan Hırsızlığı Ortaya Çıkarmaya ve Hırsızı Tespit Etmeye Uygun Olmadığında Fiili İşleyen Hırsız Bu Eylemde Başarılı Olur İse Eylemdeki Ona Yardımcı Olan Zaman, Durum, Personelin Durumu, Müşteri Yoğunluğu, Güvenlik Sisteminin Yetersizliği Gibi Etkenleri Değerlendirip Bu Eylemin Tekrarlanmasın da Yine Başarılı Olacağı İnancını Kendine Yerleştirir.

Bu Olumsuz Durumların Yaşanmaması İçin  Edoxsan Ürün Güvenlik ve Kontrol Sistemleri Şirketimiz Size En İyi Kalitede Ürünlerini ve Hizmetini Sunarak Siz Saygı Değerli Müşterilerimizin Yanında Olmak, Sizlere İlerlemek ve El Ele Olmak İsteriz.. Ürünlerimiz Hakkında Detay Bilgi Almak İsterseniz 0850 532 0 592 veya info@edoxsan.com Üzerinden  Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.Tecrübeli Arkadaşlarımız Bu Konuda Sizlere Ücretsiz Bir Şekilde Keşif Yaparak Maliyetleri Sunabilirler.

Detaylı Bilgi İçin

BİZE ULAŞIN