Başa

Ana Sayfa » RFID Çözümler
RFID Otel Pesonel Üniforma

Türkiyede Birçok Bölgede Bulunan Küçük ,Orta ve Büyük Ölçekli Otel Bulunmakta. Oteller Şehir İçi ve Tatil Otelleri Olarak Hizmet Vermekte.

Her Otel Kendi Kapasitesine ,Oda Saysına Göre Personel Bulundurmakta ve Bununla İlgili Üniforma Satın Alması Yapmaktadır. Otelin Prestiji İçin Önemli Olan Üniforma Aynı Zamanda Otel İçin Ayrı Bir Maliyet Oluşturmaktadır. Bu Maliyeti Minimize Etmek İçin Üniforma Takibinin ve Personele Teslim Etme ve Teslim Alma İşleminin Sağlıklı Bir Şekilde Yapılması Gerekmetedir Birçok Hastanede Bu İşlem Manuel Olarak Yapılmakta ve Raporlama Kontrolü Sağlanamamaktadır. Buda Beraberinde İşletme İçin 2. Bir Maliyet Ortaya Çıkarmaktadır.

Kullanılan Tekstil Ürün Sayısı ve Çeşidi Çok Fazla Olduğu İçin Satın Alma ,Personele Teslim Etme ,Personelden Geri Alma ,Yıkama ,Ütüleme ,Yıpranma ,Atıla Çıkarma Gibi İşlemlerin Hepsini RFID Yıkanabilir Etiketle Daha Kolay ve Doğru Yapabilmeniz Adına Size Bu Hizmeti Sunmaktayız.

Edoxsan Ürün Güvenlik ve Kontrol Sistemleri RFID Teknolojisi İle  Yıkanabilir (Laundry) Etiketle Üniforma Tekstil Ürünlerini Kontrol Altına Almanıza Yardımcı Olacaktır ve Size Katacağı Verimle Firmanızı Güçlü Kılacaktır.

RFID Etiketler  Suya Sıcaklığa ve Basınca Dayanıklı Uzun Ömürlü Ürünlerdir. Tekstil Ürününe Takacagınız Bir Çiple Birçok İşlemi ve Aşamayı Kontrol Altına Alarak Maliyetlerinizi Minimize Ederek Verimliliği Maksimuma Çıkarabilirsiniz. Beraberinde Oteliniz de Kullanacagınız  RFID Etiketi İle Birçok Çözüme Kavuşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin

BİZE ULAŞIN