Başa

Ana Sayfa » Kurumsal
Hakkımızda

Biz Kimiz?

2010 yılında kurmuş Olduğumuz şirketimizle, perakende sektörünün kayıplarını en aza indirmesine ve açıkta ürün sergileme yaparak satışlarını artırmasına yardımcı olabilecek çözümleri, dünyadaki lider markalarla işbirliği yaparak sunmaktayız. Edoxsan Ürün Güvenlik ve Kontrol Sistemleri olarak başladığımız günden bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi ve hızlı cevap verebilmek adına kendimizi sürekli geliştirerek ve teknolojiye uyum sağlayarak hizmetlerimize yön verdik zaman ilerledikçe şirketimiz ve ekibimiz büyümeye devam etti ve müşteri odaklı hizmetlerimizinde çerçevesi genişledi. Müşteri memnuyetini en önde tutarak, mağaza ürünün güvenlik sistemleri ve RFID kontrol sistemleri hizmetini vermeye devam etmekteyiz... Şirket politikası olarak en güçlü sermeyamiz müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur. Hep birlikte mutlu bir aile olmaktan mutluyuz ve sizleri de bu ailenin bir üyesi olarak aramızda görmekten gurur duyarız...

Vizyonumuz

Doğru ürünü, doğru zamanda, doğru maliyette ve en yüksek performansla kaliteli bir şekilde müşterimizin hizmetine sunmak; kesintisiz desteklerimizle günün teknolojisine paralel yol almasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Kalite bilinci ile kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gelişim ve değişim süreçleri ile ilgili ihtiyaçlarını tespit ederek, bilgi birikimi paylaşımı ve bu paylaşımı uygulamalara dönüştürecek yaklaşımlarla, insan kaynakları ve eğitim faaliyetleri açısından faklılıklar yaratarak beklentileri en üst düzeyde artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerimizin başarıya ulaşmalarını sağlamaktır.

Detaylı Bilgi İçin

BİZE ULAŞIN